Turnaje

V SOBOTU 17.06.  PROBĚHL 43.MEMORIAL EMILA VAMBERY VE SVRATCE.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA V SESTAVĚ : MARTIN  BUKÁČEK-- ŠTĚPÁN PEŇÁZ, ROBIN ONDRŮCH, ONDŘEJ BOROVSKÝ, JAN SATORIE, MATYÁŠ SEDLÁK, DAVID ŠIMON OBSADILA PRVNÍ MÍSTO ZE ŠESTI MUŽSTEV. MATYÁŠ SEDLÁK BYL VYHLÁŠEN NEJLEPŠÍM HRÁČEM TURNAJE.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA V SESTAVĚ:  JOSEF SATORIE -- DOMINIK ČUPR, ZDENĚK NOVOTNÝ, FILIP CHLÁDEK , ŠTĚPÁN PEŇÁZ, ROBIN ONDRŮCH, JAN SATORIE , MATYÁŠ SEDLÁK,  OBSADILA ŠESTÉ MÍSTO ZE ŠESTI MUŽSTEV.

VŠEM KLUKŮM PATŘÍ VELKÉ PODĚKOVÁNÍ ZA  PŘEDVEDENÉ VÝKONY.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V NDEDĚLI 26.11.. JSME SE ZÚČASTNILI HALOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V BYSTŘICI NAD PERNŠTEJNEM. JIMRAMOV OBSADIL KRÁSNÉ PÁTÉ MÍSTO , KDY NÁS OD TŘETÍHO MÍSTA DĚLILY POUZE JEN DVA BODY. VŠECHNY ZÁPASY BYLY VYROVNANÉ  A KLUCI OVEDLI  VÝBORNÉ VÝKONY.

JIMRAMOV - ROŽNÁ  2:0             JIMRAMOV :  ŽĎAS ŽĎÁR  0:0                          JIMRAMOV - BYSTŘICE  1 :2

JIMRAMOV- MĚŘÍN    1:0            .  JIMRAMOV:   SVRATKA  1:1                                 JIMRAMOV- NOVÉ MĚSTO 1:2

NEJLEPŠÍM HRÁČEM ZA JIMRAMOV BYL VYHLÁŠEN DOMINIK ČUPR

SESTAVA:   JOSEF SATORIE, DOMINIK ČUPR, FILIP CHLÁDEK, ŠTĚPÁN PEŇÁZ, JAN SATORIE, MATYÁŠ SEDLÁK, MARTIN BUKÁČEK. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25.02.2018 TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK V BYTŘICI NAD PERŠTEJNEM.

NAŠI KLUCI V SILNÉ KONKURENCI CELÝ TURNAJ VYHRÁLI,  PŘEDVEDLI SKVĚLÉ VÝKONY A ZASLOUŽILI SE O SKVĚLOU REPREZENTACI  JIMRAMOVA .

NA TURNAJI JSME ODEHRÁLI ŠEST ZÁPASŮ, Z TOHO 5X VYHRÁLI A JEDNOU REMIZOVALI. MATYÁŠ SEDLÁK SE STAL NEJLEPŠÍM STŘELCEM TURNAJE SPOLEČNĚ S HRÁČEM NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ, KDY OBA VSTŘELILI 10 BRANEK.

 ZÁPASY :  JIMRAMOV - TIŠNOV  2:2                                  JAN SATORIE 2X

                  JIMRAMOV - BYSTŘICE  1:0                                M. SEDLÁK

                  JIMRAMOV - BOSKOVICE  5:0                           M.SEDLÁK 3X , D. ŠIMON,   JAN SATORIE

                  JIMRAMOV  - VRCHOVINA N.M.N.M    4:1          P.PODSEDNÍK. M.SEDLÁK 3X

                  JIMRAMOV - TŘEBÍČ   3:1                                    JAN SATORIE, M. SEDLÁK 2X

                  JIMRAMOV - VELKÁ BÍTEŠ    2:0                         M.SEDLÁK, JAN SATORIE    

O VÍTĚZSTVÍ V TURNAJI SE ZASLOUŽILA TATO SESTAVA:

MARTIN BUKÁČEK - MATYÁŠ SEDLÁK , JAN SATORIE, DAVID ŠIMON, PAVEL PODSEDNÍK, ONDŘEJ BOROVSKÝ, MARTIN ŠVARC.

KLUCI DÍKY ZA SKVĚLÝ ZÁŽITEK!!!!!!!!!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK VE SVRATCE: 3.3.2018    

I PŘES ŠPATNÝ VSTUP DO TURNAJE KLUCI ZABOJOVALI A OBSADILI KRÁSNÉ TŘETÍ MÍSTO. GRATULUJEME !!!!!!!!!!!!!

O BRONZOVÉ MEDAILE SE ZASLOUŽILI:  JOSEF SATORIE - ČUPR D.,CHLÁDEK F., PEŇÁZ Š.,ONDRŮCH R. BUREŠ J. a SATORIE JAN

VÝSLEDKY:    JIMRAMOV - SVRATKA  0:4,  JIMRAMOV - MĚŘÍN  0:5,  JIMRAMOV - ŽDÍREC NA DOUBRAVOU 0:2,

                       JIMRAMOV - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU  1:0,         JIMRAMOV - BOROVÁ  1:0

                                                Š. PEŇÁZ                                                         JAN SATORIE

O 3. MÍSTO :   JIMRAMOV - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU  1:0

                                                 R. ONDRŮCH       

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                

TURNAJ PŘÍPRAVEK  JIMRAMOV 24..3. 

ROŽNÁ - JIMRAMOV ČERNÍ   2:3                                   JIMRAMOV  BÍLÍ  -  SVRATKA   2:2

SVRATKA - JIMRAMOV ČERNÍ    1:3                               JIMRAMOV BÍLÍ   -  ROŽNÁ       7:1                

JIMRAMOV BÍLÍ  - JIMRAMOV ČERNÍ      4:0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.MÍSTO   JIMRAMOV bílí        7 bodů    13:3

2.MÍSTO  JIMRAMOV černí    6 bodů    6: 7

3.MÍSTO   ROŽNÁ                   3 body    6: 11

4.MÍSTO   SVRATKA                1 bod      4: 8

sestava JIMRAMOV bílí :  Bukáček M., Čupr D., Peňáz Š., Ondrůch R., Sedlák M., Borovský O.

              JIMRAMOV černí :  Satorie Josef, Chládek F., Novotný Z. ,Bureš J., Satorie Jan, Šimon D., Podsedník P. 


17.06. charitativní turnaj mladších přípravek v Bystříci nad Pernštejnem.

1.místo   Vrchovina Nové Město na Moravě

2.místo   JIMRAMOV

3.místo   Polička

Zápasy ve skupině C:     JIMRAMOV - SLOVAN BRNO  3:2   Sedlák Matyáš 2x, Satorie Jan 1x

                                         JIMRAMOV - TŘEBÍČ     5 :0    Sedlák Matyáš 2x, Satorie Jan 3x

                                         JIMRAMOV - BOSKOVICE "B"   9:2   Sedlák Matyáš  4x, Satorie Jan 2x, Podsedník Pavel 3x

Vyřazovací část:              JIMRAMOV -  Třebíč U8   9:0   Sedlák Matyáš  5x, Satorie Jan 2x, Podsedník Pavel 2x

                                         JIMRAMOV -  KUŘIM   5:0    Sedlák Matyáš 3x, Satorie Jan  2x

      semifinále:                  JIMRAMOV -  BOSKOVICE "A"  4:0    Sedlák Matyáš 2x, Satorie Jan 2x

              finále:                  JIMRAMOV - Vrchovina Nové Město na Moravě   1:3    Sedlák Matyáš          

SESTAVA : Bukáček Martin, Borovský Ondřej, Podsedník Pavel, SatorieJan,Sedlák Matyáš, Šimon David, Hubert Tomáš,        Švarc Martin                                 

44. MEMORIÁL EMILA VAMBERY   30.06.2018 SVRATKA

1.MÍSTO   Bystřice nad Pernštejnem

2.místo   Měřín

3.MÍSTO  JIMRAMOV

Výsledky ve skupině:     JIMRAMOV - Bystřice n/P.     0:7

                                         JIMRAMOV - ROŽNÁ  5:2   Sedlák Matyáš  2x, Podsedník Pavel 2x, Ondrůch Robin 1x

                                         JIMRAMOV - KROUNÁ   6 :0  Sedlák Matyáš 4x, Posedník Pavel 1x, Peňáz Štěpán

SEMIFINÁLE :    JIMRAMOV - MĚŘÍN   1:3    Sedlák Matyáš 1x

O 3.MÍSTO         JIMRAMOV - BORY   4:0   Satorie Josef 1x,Sedlák Matyáš  2x, Ondrůch Robin

SESTAVA : Bukáček Martin, Čupr Dominik, Chládek Filip, Ondrůch Robin,Peňáz Štěpán,Podsedník Pavel,Satorie Josef, Sedlák Matyáš, Šimon David